www.cvonline.hu

.NET / JAVA fejlesztő (Debrecen) (INTS/4/24)

  • A hirdetés 536 napja lejárt

Multinacionális adatszolgáltató partnercégünk Debreceni irodája számára keresünk tapasztalt, jó angol nyelvtudással rendelkező .NET/JAVA fejlesztőket.

Feladatok

  • Teszt automatizálás
  • Együttműködés a fejlesztő csapatokkal, ezzel segítve az automata teszt futtatásának hatékonyságát

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség (legalább BSc)
  • Legalább 2 éves .NET(C#) vagy Java fejlesztői tapasztalat
  • Legalább középfokú szakmai angol nyelvtudás
  • MS Visual Studio ismerete
  • MS SQL szerver ismerete
  • .NET/JAVA framework ismerete
  • Rugalmasság, csapatszellem, tanulási hajlandóság

Előny

  • Selenium ismerete
  • Bug Tracking System ismerete és automata tesztesetek implementálása

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Egyéni szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges tréningek
  • Ingyenes sportolási lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő