www.cvonline.hu

.NET Front End tesztelő

  • Az állásajánlat lejárt.

B04nft

Multinacionális IT outsourcing partnerünkhöz keresünk kollégát .NET Front End tesztelői pozícióba, pénzügyi-banki területre.

Feladatok:

  • Banki alkalmazás fejlesztések tesztelése (Front End Banki rendszer)
  • Ügyfél igények folyamatos nyomon követése
  • Dokumentációk készítése

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (Mérnöki/Informatikai)
  • 3-6 év szoftver tesztelői tapasztalat (Microsoft technológiákkal)
  • Tesztelések tervezésében és elvégzésében való jártasság-kliens és szerver oldalakon egyaránt
  • Előny kódolásban való részvétel
  • Ügyféligények megértése, azok alapján történő tesztesetek tervezése, teszt stratégiák kidolgozása-kliens és szerver oldalakon egyaránt
  • Unit tesztek elvégzésében való jártasság
  • Hibajavításokban való részvétel
  • UML diagramok ismerete (Class/State/Sequence/Activity/Component diagrams)
  • Alkalmazások tervezésében szerzett tapasztalat
  • Standard webes technológiák ismerete: HTML, JavaScript, jQuery, Css
  • Microsoft .NET platformok ismerete: NET Framework 4.0+, ASP.NET 2.0+, Web Services
  • Adatbázisokkal kapcsolatos ismeretek: ADO.NET, T-SQL scripting, MS SQL Server 2008+
  • ALM és source control: Visual Studio 2012+, Team Foundations Server 2010+
  • Web serverek: Internet Information Services 7.5+
  • Banki folyamatok megértésére való hajlandóság
  • Egyedülálló és multifunkcionális projektek párhuzamos elvégzése
  • Full life-cycle softver fejlesztésben való tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest, Budapest