www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    .Net fejlesztői lehetőség

Hozzáadva: 2017.02.24.
lejárt

Cégünk

Senior .NET / ASP.NET fejlesztő

munkatársakat keres K+F projektekben való részvételre, egy multinacionális cég ERP rendszerének a fejlesztésére illetve egy online HR rendszert fejlesztő csapatba.

Ha a fent említett területek bármelyikén kipróbálnád magad, és úgy érzed, hogy az alábbi leírásban szereplő kritériumoknak megfelel a profilod, akkor küldd az önéletrajzodat vagy a linkedin profilodat elérhetőségekkel a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Feladatai:

  • Rendszerfejlesztés (programozás) a projekt utasításokban, specifikációkban megfogalmazottak szerint
  • Együttműködés  az elemzőkkel és rendszerszervezővel az üzleti igények felmérésben és a rendszer specifikációk kialakításában
  • Részvétel a  rendszertervi dokumentációk elkészítésében, ellenőrzésében, véleményezésében
  • Teszttervek véleményezése, tesztelési feladatok végrehajtása

Elvárások
  • .NET keretrendszer megbízható ismerete (min. 3-5 év fejlesztési tapasztalattal)
  • C# és/vagy VB és/vagy ASP.NET programozásban szerzett tapasztalat
  • HTML5, CSS, Ajax, JavaScript, Jquery, ismeret
  • Web szolgáltatások ismerete: WCF, SOAP, XML
  • Fejlesztési és tervezési módszertanok ismerete
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, proaktivitás, döntési képesség
  • Analitikus gondolodásmód és rendszerszemlélet
  • Csapatjátékosi attitűd, gyors tanulási képesség

Értékelt kvalitások
  • Unit tesztelésben szerzett tapasztalat
  • PL SQL / MS SQL ismeret
  • Active Directory, Apache, OOP ismeret
  • GitLab, Jira tools ismeret
  • MAC platform írásában szerzett tapasztalat
  • J2EE fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Windows server ismeret (IIS management)
  • MS vizsgák
  • Emelt szintű MS Office ismeret

Amit nyújtunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális környzet
  • Változatos projektek
  • Utazási lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió