www.cvonline.hu

.NET fejlesztő

  • A hirdetés 464 napja lejárt

SZERETNÉL RÉSZT VENNI INTELLIGENS VÁROSI SZOLGÁLTATÁSOK RENDSZERÉNEK MEGALKOTÁSÁBAN? ÉRDEKEL, HOGYAN MŰKÖDIK EGY SZOFTVER, AMI AZ ORSZÁG TELJES ÉPÍTŐIPARI TEVÉKENYSÉGET ÖSSZEFOGJA?

HA IGEN, JELENTKEZZ A LECHNER TUDÁSKÖZPONT NONPROFIT KFT-HEZ

.NET FEJLESZTŐNEK!

MILYEN FALADATOKBAN SZÁMÍTNUK A SZAKÉRTELMEDRE?

  • Web-es informatikai fejlesztések elkészítése, ezen belül:
  • .NET alapú szerver oldali fejlesztés
  • Webes GUI tervezés és fejlesztés
  • Közreműködés projektek előkészítésében, szoftverek tervezésében
  • Fejlesztői tesztek végrehajtása
  • Programjavítási feladatok ellátása
  • Fejlesztések dokumentálása

MILYEN KÉSZSÉGEKRE LESZ MINDENKÉPPEN SZÜKSÉGED EHHEZ A MUNKÁHOZ?

  • Kezdésnek egy szakirányú felsőfokú informatikai végzettségre
  • Legalább ugyanennyi jártasságra Webes front-end, illetve összetett webes GUI tervezésben
  • Profi MS SQL, HTML, CSS, JavaScript és XML kezelésre
  • UML ismeretekre
  • Legkevesebb 3 év .NET fejlesztési tapasztalatra
  • ASP.NET és C# program használatában szerzett ismeretekre
  • Rutinos relációs adatbázis kezelésre és Visual Studio .NET szaktudásra

JÓL FOGOD MAGAD ÉREZNI NÁLUNK, HA

  • Nem idegen Tőled a komplex, strukturált gondolkodásmód
  • Gyorsan tanulsz, és jó elemzőképességgel bírsz
  • Igényesen, megbízhatóan végzed a munkád, és a határidőkkel sem szeretsz elcsúszni
  • Jól kommunikálsz, és kreatív vagy a problémák megoldásában

ELŐNNYEL INDULSZ A PÁLYÁZÓK KÖZÖTT, HA

  • Szereztél már tapasztalatot nagy rendszerek fejlesztésében
  • Nem jössz zavarba a PKI kifejezés hallatán
  • Rendelkezel Microsoft minősítéssel
  • Ismered az MS SQL üzleti intelligencia megoldásokat
  • Nem idegen tőled a Windows platform ismerete

Ha szeretnél egy újító, törekvő, mérnöki szellemiséggel átitatott közösségben dolgozni, és a pályázati feltételeknek is megfelelsz, kérjük, küldd el fényképes magyar önéletrajzodat és a bruttó bérigényedet is tartalmazó motivációs leveledet az alábbi e-mail címre.

Tudj meg többet a Lechner Tudásközpontról!

Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő