www.cvonline.hu

.NET Fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2015.08.27.
Hirdetés azonosító: 949755

Ügyfelünk 25 éve jelen lévő, pénzügyi alkalmazásokat fejlesztő, multinacionális cég, aki a világ 50 legnagyobb bankjának nyújt IT szolgáltatásokat.
Meglévő csapatukba keresünk .NET Fejlesztőt.

Feladatok:

- A csapaton belüli, illetve tágabban az üzletágon belüli domain tudás megszerzése
- Az üzleti és technikai követelményeknek megfelelő kód előállítása
- Hibakeresés (debug), illetve unit tesztek írása
- Együttműködés a tesztelőkkel (QA)
- Csapatmunkában való aktív részvétel, közös gondolkodás és tudás megosztás a csapat többi tagjaival

Elvárások:

- Releváns felsőfokú végzettség
- Legfeljebb 2-3 év C# fejlesztésben szerzett tapasztalat
- T-SQL, MS SQL és Server 2008+ használatában szerzett gyakorlat
- Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:

- A legfrissebb MS technológiák használata (Visual Studio 2013, .Net 4.5, SQL szerver 2012)
- Versenyképes jövedelem
- Éves bónusz, cafeteria
- Vadonatúj, modern munkakörnyezet
- Fejlődési, előrelépési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a