www.cvonline.hu
.net fejlesztő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.08.06.
Jelentkezési határidő: 2015.08.11.
Hirdetés azonosító: 948639
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Partnerünk a magyar informatikai piac meghatározó szereplője. Fiatalos, dinamikus csapatukba keresünk .net fejlesztőket.
Kiemelkedő nemzetközi webáruház továbbfejlesztéséhez keressük az új kollégát.

A feladatról:
- Nagy forgalmú, nemzetközi webáruház fejlesztése. A webáruház nagy forgalmú, számos európai ország mellett az amerikai piacon is jelen van.
- Légy kreatív és kooperatív. Az üzleti igény adott, iránymutatást kapsz. Ezen túlmenően azonban a megoldás lényegi része rád van bízva, amelynek megtervezéséért, megvalósításáért és hatékonyságáért te vagy a felelős. Előfordulhat, hogy a megoldás során csapatmunkára van szükség, légy kooperatív.

Követelmények
- Tapasztalat kell. Minimum 2 év .NET fejlesztésben.
Mivel itt egy nagy forgalmú webáruházól van szó, nem engedhető meg, hogy az oldal lényegi funkciói akár egyetlen percre is elérhetetlenné váljanak. A fejlesztési folyamat jól szervezett, a kódminőségre ügyelünk, azonban óhatatlanul tudnod kell, hogy egy adott fejlesztés az adott körülményt figyelembe véve milyen kockázattal járhat.
- Tudj angolul szóban és írásban egyaránt. Egyáltalán nem baj, ha nem beszélsz anyanyelvi szinten, ez nem is elvárás, azonban a szakmai szövegek, külföldi kollégák megértése ne okozzon gondot se szóban se írásban.
- Szakmailag légy igényes a munkádra, törekedj az objektumorientáltságra, a jól olvasható, jól strukturált kódra, jó, ha ismered és felismered a design patterneket és képes vagy egy olyan alapos dokumentáció és release notes megírására, ami alapján a fejlesztésed megértése és élesítése zökkenőmentessé és egyértelművé válik.
- Webfejlesztési technikák ismerete. ASP.NET MVC 4 és ASP.NET WebForms együttes és alapos ismerete. Habár elsősorban szerveroldali fejlesztésekre számíthatsz, mindenképpen komoly előny, ha ismered a HTML markupot, ha tudod hogy kell használni a CSS-t, megy a JavaScript (jQuery) és esetleg ha láttál már Silverlightot.
- MS-SQL adatbázisok és a T-SQL nyelv ismerete. A webáruház mögött még az adatbázis is Microsoft MS SQL, így az adattáblák, kulcsok, tárolt eljárások, függvények, indexelések, nyelvi technikák magabiztos ismerete szükséges.
- Windows service-ek ismerete. Bizonyos komponensek windows service-ek formájában vannak megvalósítva, így ezekhez is hozzá kell tudnod nyúlni, ha a helyzet úgy kívánja.

-Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák
-Piacon megjelenő legújabb technológiák megismerése
-Versenyképes jövedelem
-Szakmai fejlődés kiemelt támogatása
-Stabilitás

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves