www.cvonline.hu

.NET Fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2015.09.20.
Hirdetés azonosító: 916152

Ügyfelünk döntéstámogató rendszerek bevezetésében, egyedi alkalmazásfejlesztésben, üzleti és informatikai tanácsadásban már több mint 10 éve meghatározó szereplője a piacnak.
Jelenleg zöldmezős beruházást végző partnerük számára keresünk .NET Fejlesztő kollégákat.

Feladatok:

- Nagyvállalati környezethez egyedi megoldások tervezése, implementálása
- Rendszerintegráció
- Projektcsapatban való részvétel

Elvárások:

- Szakirányú felsőfokú végzettség
- 2+ év C# fejlesztői tapasztalat
- .NET framework 3.5 vagy későbbi, C# programozási nyelv ismerete
- ASP.NET, AJAX webfejlesztésben tapasztalat
- Microsoft SQL Server fejlesztői szintű ismerete
- Tapasztalat többrétegű alkalmazások fejlesztésében
- Precizitás, projektszemlélet, önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

- Változatos, kihívásokkal teli feladatok
- Legújabb technológiák és módszertanok
- Igényes szakmai környezet
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Hosszú távú karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján