www.cvonline.hu

.Net fejlesztő

  • A hirdetés 693 napja lejárt

Közismert, sikeres portálok fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk Budapest belvárosi irodájába keresünk pár éves szakmai tapasztalattal rendelkező

.NET FEJLESZTŐ

munkatársat.

Különleges szakmai kihívást jelenthet, hogy a keresett szakember nem csak C#, hanem akár F# programozási nyelven is fejleszt. Mivel ez egy igazán ritkán használt, különleges programozási nyelv, ezért ennek az ismerete nem feltétel a pozíció megpályázásához, de az érdeklődés és a nyitottság az F#-ban való fejlesztés kitanulásához elengedhetetlen.

Feladatok:

  • .NET fejlesztői környezetben C#, F# fejlesztés,
  • részvétel a  rendszertervi dokumentációk elkészítésében, ellenőrzésében, véleményezésében.

Elvárások:

  • Legalább 3 év C# (preferáltan ASP.NET) fejlesztési tapasztalat,
  • komoly előnyt jelent magas rendelkezésre állású rendszerek, banki projektek és intranet fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • nyitottság az F# funkcionális fejlesztési nyelv megtanulására,
  • felsőfokú végzettség (preferáltan informatikai),
  • legalább társalgási szintű aktív angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol