www.cvonline.hu

.NET fejlesztő

  • A hirdetés 968 napja lejárt

A JET-SOL Kft. magyar tulajdonú technológiai szolgáltató vállalat, mely 2003. óta van jelen a magyar piacon. Szolgáltatási palettáját elsősorban üzletileg kritikus rendszerek (integrált banki rendszerek, postai technológiai rendszer) és adattárház megoldások fejlesztése és üzemeltetése alkotja. Magasan képzett, speciális szakértelemmel rendelkező csapatunkba új munkatársak jelentkezését várjuk

.NET fejlesztői pozíciókba

Feladatok:

  • Üzleti folyamatokat támogató ASP.NET alkalmazás továbbfejlesztése VB.NET nyelven
  • Az alkalmazás karbantartása, felügyelete és támogatása
  • Új programrészek fejlesztése
  • Fejlesztési dokumentációk készítése
  • Hibák keresése és javítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Integrált rendszerek tervezésében és megvalósításában szerzett tapasztalat
  • VB.NET ismeret
  • Oracle, PLSQL adatbáziskezelő tapasztalat
  • Strukturált gondolkodás, önálló problémamegoldó képesség
  • Elhivatottság és kreativitás
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyök:

  • C# .NET ismeret
  • Mobil eszközökre írt programok tervezésében és fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Webdesign készítésében szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Belvárosi munkahely, modern irodai környezet
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkajogviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje meg szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alább megadoatt email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő