www.cvonline.hu

.Net fejlesztő

  • A hirdetés 537 napja lejárt

Gyakorlatias és eredményorientált, legalább pár éves gyakorlattal, felsőfokú végzettséggel és folyékony angol tudással rendelkező

munkatársat keresünk egy svájci szoftverfejlesztő cég budapesti irodájába.

Partnerünk egy svájci központtal rendelkező sikeres középvállalat, a világ legismertebb cégeinek tanácsadója, a nagyvállalatok részére készített egyedi IT applikációik specialistája. Budapesti developer csapatukba keresünk ASP.Net-ben járatos és a VB.Net technológia elsajátítására nyitott új kollégát.

Elvárások:

  • Legalább 2 éves releváns tapasztalat,
  • .Net fejlesztői ismeret (2.0/3.5/4.0),
  • ASP.NET tapasztalat,
  • MS SQL adatbázis ismeretek (2005, 2008),
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • gyakorlatias, eredményorientált személyiség.

További előnyt jelent:

  • VB.net programozási tapasztalat,
  • SSRS ismeret,
  • Microsoft Enterprise Library (3.1),
  • Infragistics NetAdvantage,
  • TFS,
  • német vagy francia nyelvtudás.

Amit megbízónk kínál:

  • Biztos vállalati háttér,
  • barátságos és vidám munkakörnyezet,
  • magas szintű szakmai tudással rendelkező kollégák.

Munkavégzés helye: Budapest (Infopark)

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Property Developer

Randstad Hungary Kft.

Our client is a large, international service pr...
Budapest

Team Leader for International Accounting

Our client is a highly successful company withi...
Budapest

Regional Controller

The Company is one of the world’s largest intim...