www.cvonline.hu

.NET fejlesztő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.01.08.
Jelentkezési határidő: 2015.02.16.
Hirdetés azonosító: 809560
lejárt

.NET fejlesztőket keresünk svájci tulajdonú nemzetközi partnerünk számára, Budapestre.
A vállalat egyedi webes alkalmazások fejlesztésével foglalkozik, dinamikus növekedésének köszönhetően mind junior fejlesztők, mind szenior, több éves tapasztalattal rendelkező szakemberek jelentkezését is várják.

A .NET fejlesztőkkel szemben támasztott elvárások:

- Minimum 1,5 éves C# fejlesztői tapasztalat
- .NET (2.0/3.5/4.0) és MS SQL tudás és tapasztalat
- Kommunikáció képes angol nyelvtudás
- Minőségorientált, üzleti szemlélet; nyitott személyiség

Amit a cég kínál:

- Nemzetközi, innovatív munkakörnyezet
- Változatos projektek
- A szeniorabb fejlesztők számára előrelépési lehetőség vezetői pozícióba
- Versenyképes juttatások, angol nyelvtanulási lehetőség

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, szakmai tapasztalatai megfelelnek az elvárásoknak, jelentkezzen angol nyelvű önéletrajzával a hays.hu weboldalon.