www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    .NET Fejlesztő

Hozzáadva: 2016.12.19.
lejárt

A SWICON Zrt.

2004 óta a magyar informatikai piac egyik dinamikusan növekvő szereplője. Hazai és nemzetközi ügyfeleinket folyamatosan bővülő létszámú IT szakemberekkel támogatjuk  informatikai céljaik megvalósításában.  Sikerünk záloga a gyors és kompetens megoldásnyújtás a folyamatosan jelentkező, új erőforrásigények lefedésére.

Cégünk informatikai rendszereket támogató csapatába keres

.NET fejlesztő

munkatársat.

Feladatai:

  • Részvétel  a Telekom-Média üzletág  fejlesztői csapatának munkájában
  • Együttműködés  az elemzőkkel és rendszerszervezővel az üzleti igények felmérésben és a rendszer specifikációk kialakításában
  • Rendszerfejlesztés (programozás) a projekt utasításokban, specifikációkban megfogalmazottak szerint
  • Részvétel a  rendszertervi dokumentációk elkészítésében, ellenőrzésében, véleményezésében
  • Teszttervek véleményezése, tesztelési feladatok végrehajtása
  • Részvétel a  SWICON Zrt innováció menedzsment tevékenységében
  • Új termék koncepciók kidolgozása, a vállalat termék portfoliójának gondozása
  • Részvétel az Eu-s pályázatok kidolgozásában, és azok megvalósításában

Elvárások
  • Informatikai területen szerzett felsőfokú  végzettség
  • Minimum 3 év  fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Fejlesztési és tervezési módszertanok ismerete
  • .NET keretrendszer megbízható ismerete
  • MVC ismeret
  • Silverlight ismeret
  • HTML5, Ajax, JavaScript, JQuery ismeret
  • Windows  operációs rendszerek emelt szintű felhasználói ismerete
  • ASP.NET ismeret
  • Web szolgáltatások ismerete: WCF, SOAP, XML
  • SVN, TFS, Visual Studio ismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, proaktivitás, döntési képesség
  • Analitikus gondolodásmód és rendszerszemlélet
  • Csapatjátékosi attitűd, gyors tanulási képesség

Értékelt kvalitások
  • Tesztelésben vagy üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Mobil telefon alkalmazások tervezésében és/vagy fejlesztésében szerzett tapasztalat (IOS, Android, WP7)
  • Piaci szolgáltatások kialakításában, bevezetésében szerzett tapasztalat
  • MS SQL tapasztalat
  • Design gyakorlat (PhotoShop, Expression Blend)
  • WF, WPF ismeret
  • Sharepoint/MOSS ismeret
  • Emelt szintű MS Office ismeret
  • Angol nyelvismeret

Amit nyújtunk
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrierlehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió