www.cvonline.hu

.NET FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 1172 napja lejárt

Kiemelten szoftverfejlesztéssel foglalkozó, Budapesti partnerünkhöz keresünk tapasztalt kollégát .NET fejlesztői munkakörbe, kis- és nagyvállalati alkalmazások és rendszerek fejlesztésére.

Cégjellemzők:

  • Több mint 10 éves múlttal rendelkező, főként egyedi ipari és vállalati informatikai alkalmazásokat fejlesztő multinacionális vállalat
  • Budapesten jelenleg 40 fős csapattal dolgoznak

Feladatok:

  • Desktop és webes alkalmazások fejlesztése .NET alapokon
  • Aktív részvétel a kódolásban, tesztelésben, hibajavításban
  • A fejlesztési vezetővel és a fejlesztői csapattal való szoros együttműködés

Elvárások:

  • Minimum 1-2 éves (C#).NET fejlesztői tapasztalat
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Legalább írás-olvasási szintű angol nyelvtudás

Előny:

  • ASP.NET fejlesztési tapasztalat
  • Adatbázis ismeretek (pl. MS SQL vagy/és PL/SQL)
  • MVC 3 ismeretek
  • WPF tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Rendszeres  szakmai képzések
  • Fiatal, közvetlen és dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet

Jelentkezni, illetve érdeklődni lehet: az alábbi címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő