www.cvonline.hu

.NET Fejlesztő

  • A hirdetés 1115 napja lejárt

Pörgős csapatba, budapesti helyszínre, nemzetközi és hazai piacra készített innovatív megoldások fejlesztéséhez

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Meglévő és új, szerver és kliens oldali (web alapú) alkalmazások fejlesztése, tesztelése, dokumentálása
  • Részvétel a teljes szoftverfejlesztési folyamatban
  • Önálló fejlesztési feladatok ellátása C# nyelven
  • Adatbázistervezés, -fejlesztés Microsoft SQL Server 2012 környezetben

Követelmények:

  • OOP, AOP ismeretek
  • Legalább 3 éves C# és ASP.NET fejlesztői tapasztalat
  • Microsoft .NET technológia magas szintű ismerete (.NET Framework 4.5)
  • Web alapú fejlesztésben legalább közepes szintű ismeret (ASP.NET, JavaScript, HTML, CSS)
  • Microsoft SQL Server és T-SQL ismeretek
  • Visual Studio 2012 készségszintű használata
  • Egyéni tanuláshoz, dokumentációk megértéséhez, írásbeli kommunikációhoz elegendő angol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodásmód, gyors tanulási képesség
  • Precizitás, lelkiismeretes munkavégzés
  • Csapatszellem

Előnyt jelent:

  • Szakirányú diploma vagy tanulmányok
  • MCP vizsgák
  • WCF ismeretek
  • MVC ismeretek
  • Design Pattern ismeretek
  • Egyéb programozási nyelvek valamelyikének közepes szintű ismerete (C++, Java, Objective C)
  • Silverlight vagy WPF ismeretek
  • Mobil fejlesztési ismeretek (iOS, Android, Windows Phone)
  • Azure ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes díjazás
  • Rugalmas munkaidő
  • Korszerű technológiák
  • Nemzetközi projektek
  • Ergonomikus, barátságos munkahelyi környezet

Kiegészítő információ:

Cégünk biztos háttérrel rendelkező, több évtizedes múltra visszatekintő nemzetközi vállalat hazai tagszervezete.

Nemzetközi piacvezetőként globális szabványokkal, a legkorszerűbb azonosító és nyomkövetési rendszerekkel támogatjuk a hazai és nemzetközi kereskedelemben résztvevő vállalatok és ügyfélkörük üzleti folyamatait. Megoldásaink hasznos segítséget nyújtanak nemcsak a multinacionális vállalatoknak, de a hazai kis- és középvállalkozásoknak és nem utolsó sorban a fogyasztóknak is. Szabványaink támogatják a nemzetközi termék nyomkövetést és -azonosítást, átláthatóbbá és megbízhatóbbá téve ezzel az ellátási láncok működését, növelve így mind a vásárló, mind az őt kiszolgáló szervezetek biztonságát.

Nézz szét a honlapunkon: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Önéletrajzodat április 30-ig várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő