www.cvonline.hu

.NET fejlesztő

  • A hirdetés 1288 napja lejárt
Svájci tulajdonú, multinacionális szoftverfejlesztő partnerünk budapesti irodájába keresünk .NET fejlesztő kollégát.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

Feladatok:

  • Egyedi vállalati alkalmazások fejlesztése .NET 4.5 környezetben
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Nemzetközi fejlesztő csapattal való együttműködés
  • A fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • .NET (4.5 verzió előny) és MS SQL adatbázis fejlesztésben szerzett, legalább 3 éves tapasztalat
  • C# fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • MVC framework, Entity framework és WPF ismeret
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban, napi kapcsolat külföldi fejlesztőkkel és projektmenedzserekkel)
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Minőségszemlélet

Előny:

  • TFS és MS Build ismeret

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információ:

  • Kiemelkedő fizetés, versenyképes juttatások (13. havi, bónusz)
  • Kezdés: akár azonnal
  • Részvétel nemzetközi projektekben

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B08.NET

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika