www.cvonline.hu

.NET fejlesztő

  • A hirdetés 7 napja lejárt

A hazai piacon széleskörű ügyfélkörrel rendelkező szoftverfejlesztő vállalkozás részére keresünk munkatársat budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás.

  • Adatbázis tervezése és fejlesztése.

  • MS SQL lekérdezések megírása.

Elvárások:

  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat.

  • Megbízható ismeretek ASP.NET és relációs adatbázisok területén.

  • Tapasztalat a Visual Studio használatában.

  • Objektum-orientált alapismereteid egészüljenek ki strukturált gondolkodásmóddal.

  • Szeresd a szakmai kihívásokat és szeress szakmai szinten kommunikálni.

  • Legyen meg a munkád elvégzéséhez szükséges angol nyelvtudásod.

Előny:

  • Rendelkezel Microsoft minősítéssel.

  • Windows platform beható ismerete.

  • Gyakorlati és elméleti ismeretek MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal.

  • Felhasználói és/vagy fejlesztői tapasztalat SharePointtal.

  • Átfogó ismeretek a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax).

  • WPF vagy WCF tapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • Változatos projektek különböző üzleti profilokon.

  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák, akik segítik szakmai fejlődésed.

  • Változatos projektek különböző üzleti profilú partnereknél.

  • Ingyenes MCP képzéseken és vizsgákon való részvétel.

  • Aktív cégen belüli közösségi élet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzod a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória -