www.cvonline.hu

.NET fejlesztő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.15.
Jelentkezési határidő: 2017.10.21.
Hirdetés azonosító: 1190631

.NET fejlesztő pozícióba keresünk munkatársakat svájci hátterű, egyedi webes üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozó partnercégünkhöz, budapesti munkavégzésre. A pozíció betöltéséhez az alábbi készségek szükségesek:

  • Legalább 3 éves tapasztalat .NET fejlesztőként
  • ASP.NET, C#, VB.NET, MSSQL ismeretek
  • Tapasztalat Windows Store applikációkkal (XAML)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Fontos kiemelni, hogy a cég számára rendkívül fontos a kollégák szakmai képzettsége, ennek érdekében változatos továbbképzési lehetőséget biztosítanak a munkatársaknak. Partnerünk ezen felül az alábbiakat biztosítja számodra:

  • Vonzó vállalati kultúra és támogató munkakörnyezet;
  • Modern, budapesti iroda;
  • Versenyképes juttatási csomag

 Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, tapasztalataid megfelelnek az elvárásoknak, kérlek jelentkezz angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével a hays.hu oldalon.

Egyéb hasonló állások Önnek
Senior .NET fejlesztő

Trenkwalder Kft

Magyar tulajdonban lévő, hazai és nemzetközi pi...
Hajdú-Bihar

.NET vezető fejlesztő

Hajdú-Bihar

.NET Vezető fejlesztő

HSA Kft.

.NET Vezető fejlesztő Feladatok: 6-8 fő szoftve...
Debrecen, Pest