www.cvonline.hu

.NET-FEJLESZTŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1088978

Fejér megyei, neves járműipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Számítógépes programok elkészítése, tesztelése, dokumentálása, hibakeresése
  • Az elkészített programok felhasználók felé történő továbbítása, karbantartása és igény szerinti továbbfejlesztése
  • Felhasználói használati utasítások kidolgozása a már elkészített programokhoz
  • Folyamatos kommunikáció az egyes vállalati területekkel a beérkező megkeresések kapcsán
  • Igény szerint segítség a napi informatikai problémák megoldásában

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angolnyelv - tudás szóban és írásban egyaránt
  • Informatikai angol nyelvű szakmai szöveg értése
  • Visual Basic, .NET programozás ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati csúcstechnológiával működtetett környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (negyedéves bónusz, cafeteria, utazási költségtámogatás, lakhatási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (nyelvi és szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: .NET-FEJLESZTŐ, Fejér megye

Kategória

IT / Informatika

Régió

Magyarország