www.cvonline.hu
.NET fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.15.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1086438
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi területen tevékenykedő, nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat, a következő pozícióba:

Feladatok

  • korszerű rendszerek bevezetésében való részvétel (CRM, DWH, ESB, mobil technológiák);
  • rendszerek fejlesztése és támogatása nagyvállalati környezetben;
  • belső fejlesztésű online alkalmazások felületének fejlesztése
  • rendszerek integrációjának támogatása .NET MVC környezetben;
  • kapcsolattartás a Rendszerelemzőkkel és az Üzlettel;
  • minőségbiztosítás a külső beszállító által fejlesztett rendszereken;
  • agilis projektekben való közreműködés
  • Elvárások

  • HTML5, CSS, javascript nyelv ismeret;
  • .NET MVC ismerete
  • képesség önálló- és csapatban való munkavégzésre;
  • proaktivitás.
  • Előnyök

  • AngularJS, bootstrap ismerete
  • Amit ajánlunk

  • versenyképes bér és egyéb juttatások;
  • modern irodai környezet;
  • rugalmas munkaidő;
  • folyamatos képzések, egyéni fejlesztések;
  • karrier lehetőség (akár nemzetközi szinten).
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió