www.cvonline.hu

.Net fejlesztő

Soft Consulting Hungary Zrt.
15 éve fejlesztünk szoftvereket, nyitottak vagyunk az új megoldásokra és technológiákra.
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Front-end fejlesztői feladatok (HTML5, Bootstrap, Less, AngularJS, jQuery),
  • És/vagy backend fejlesztői feladatok végzése (.Net, C#, MVC, Entity Framework, MS SQL),
  • Közreműködés a projektek szakmai előkészítésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Csapatban való hatékony munkavégzés, határidők betartása
  • A legmodernebb technológiák felkutatása, kipróbálása
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Agilis projektmódszertanokban való jártasság
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások
  • Rugalmas munkavégzés a projekt keretein belül
  • Továbbképzések, tréningek
  • Versenyképes jövedelem (juttatások)

Munkavégzés helye: Budapest, Stefánia út 61.

Cégünk honlapja:
www.softc.hu

szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen.

Munkavégzés helye Budapest, Stefánia út 61.
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest