www.cvonline.hu
.Net fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.14.
Jelentkezési határidő: 2016.11.15.
Hirdetés azonosító: 1074401
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi ügyfelünk csapatába keresünk új munkatársat .Net fejlesztő pozícióba.

Feladatok

  • Ügyfélkapcsolati, statisztikai és vállalatirányítási rendszerekhez kapcsolódó alkalmazások fejlesztése
  • A szervezet részéről felmerülő belső fejlesztési igények elemzése és a megoldásokban való részvétel
  • Elkészült fejlesztések tesztelése, dokumentálása
  • Egyéb IT projektben való részvétel
  • Elvárások

  • Jártasság Microsoft.NET keretrendszerre történő fejlesztésben
  • Alkalmazásfejlesztési tapasztalat Visual Basic és C# nyelvek valamelyikében
  • SQL ismeretek (MSSQL, PostgreSQL)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, pontosság
  • Amit ajánlunk

  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Versenyképes jövedelem (13. havi fizetés)
  • Folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet
  • Céges busz munkába járáshoz
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió
    Pest