www.cvonline.hu

.NET fejlesztő

  • A hirdetés 473 napja lejárt

Link megjelenítése online hirdetés-page-001.jpg" alt="" border="0" />

Stratégia partnerünkkel közös projektbe, Európa egyik legnagyobb logisztikai cégét kiszolgáló szoftverrendszerek fejlesztéséhez keresünk munkatársakat.

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés .NET-környezetben, Oracle adatbázisokra építve
  • Tervezési folyamatok támogatása, dokumentáció készítés és a tesztelés, üzembehelyezés támogatása
  • Néhány hetes betanulás során a projekt átvétele Nürnbergben, a hosszútávú budapesti fejlesztés alapjainak lerakása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • .NET Framework és C# magas szintű ismerete
  • Relációs adatbázisok ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magas minőségi követelményeknek megfelelő munkavégzés
Előnyök:
  • Oracle adatbázis tapasztalatok
  • ASP.NET MVC, HTML, Javascript ismeretek
  • Többrétegű alkalmazások fejlesztésében való jártasság
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi projektekben való hosszútávú részvétel
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Változatos, felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • Karrierlehetőség
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol