www.cvonline.hu

.NET fejlesztő

  • A hirdetés 446 napja lejárt

Multinacionális, IT outsourcing partnerünk számára keresünk .NET fejlesztőt, egészségügyi projektekre.

Pozíció azonosító: B04NF
Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés, .Net fejlesztő
Szükséges nyelvtudás: Angol - felsőfok, Angol - középfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület
Feladatok:

  • .NET 3.5 és legújabb Framework-ön való fejlesztés (C#, ASP.NET, ADO.NET)
  • A Microsoft Visual Studio fejlesztési környezet támogatása
  • IIS / Hosting környezetben való munka
  • Web Services
  • T-SQL nyelv fejlesztése
  • Tárolt eljárások programozása
  • Fejlesztési lehetőség AJAX, JQuery, HTML5 és a webes feladatokban

Elvárások:

  • Legalább 3+ év .NET C # környezetben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Felső fokú végezettség
  • Erős front-end fejlesztési tapasztalat ASP.NET területen (C#, VB.NET, HTML, JavaScript, CSS, Responsive Design, stb.)
  • SQL Server Management ismerete
  • A RESTful architektúrák és Web Servicek megértése
  • Erős objektum orientált hozzáállás, és tervezési tapasztalat
  • Felsőfokú, IT területen szerzett végzettség
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás

Egyéb információ:

  • Változatos projektekben való részvétel, különféle szakmai területek megismerése, szerteágazó szakmai tudás megszerzésének lehetősége, folyamatos tréningek, innovatív környezet
  • Stabil vállalat

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol