www.cvonline.hu

.Net fejlesztő

Régió:

Borsod-Abaúj-Zemplén

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1025567
lejárt

Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Miskolci partnercégünk részére keresünk .Net fejlesztőt, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  •  Nagyvállalati projektek (telekom, bank stb.), azaz inspiráló szakmai feladatok
  •  Az alkalmazott technológiák széles köre, elsősorban a Microsoft portfóliójából

  • Folyamatos építkezés a projekt szerepkörök betöltésének irányába: fejlesztés, később specifikálás, fejlesztői koordináció, tesztelés és bevezetés támogatása, architekt ismeretek

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség

  • 2-3 év fejlesztői tapasztalat

  • Jó kommunikáció, nyitott személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Képzések és továbbképzések

  • Előrelépési lehetőség

Várjuk jelentkezését honlapunkon történő Link megjelenítése útján.

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
IT / Informatika