www.cvonline.hu

.NET fejlesztő

Az informatikai vállalatok élvonalába tartozó cég webesalkalmazások fejlesztése üzletágának bővítésére keresünk projektmunkában jártas programozót. .NET fejlesztő pozícióba.Partnerünk fő profiljába tartozik a hagyományos hardverértékesítés, üzemeltetés infrastrukturális és IT-biztonsági megoldások valamint üzleti alkalmazások fejlesztése.

Feladatok

  • Webes technológiákra épülő alkalmazások fejlesztése
  • A szoftverkódok dokumentálása, tesztelése
  • Együttműködés a cég más területeivel

Elvárások

  • Legalább 3 éves fejlesztői munkatapasztalat
  • Legalább 2 éves .NET 3.5 vagy újabb környezetben szerzett releváns fejlesztői tapasztalat
  • ASP.Net (C#), MVC 3 vagy újabb
  • MS SQL, Entity Framework és Linq ismerete
  • JQuery ismeret
  • SharePoint Server 2007, 2010 vagy 2013 környezetben szerzett fejlesztői tapasztalat
  • XML, Ajax technológiák ismerete
  • WCF service és Web service technológiák ismerete
  • Legalább középfokú végezettség, felsőfokú (szakirányú) végzettség előny
  • Középfokú, a fejlesztői munkához szükséges angol nyelvtudás (írásban és olvasásban)
  • Csapatszellem, jó problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Vállalati folyamatok ismerete
  • SilverLight 4 vagy 5 ismerete
  • MS InfoPath ismerete
  • SharePoint Server 2007, 2010 vagy 2013 bevezetésében, konfigurálásában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Új MS Office dokumentumok (pl. .docx) programozásában szerzett tapasztalat
  • TFS, TeamCity ismeret
  • tapasztalat valamely egyéb ORM rendszer használatában
  • Microsoft vizsgák megléte

Amit megbízónk kínál

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus csapat
  • Piacképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: aa011700@hrszoftver.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Barta Krisztina
Telefon: +36 20 360 1844
E-mail: aa011700@hrszoftver.hu

Munkavégzés helye Budapest főváros
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Magyarország