www.cvonline.hu
.net fejlesztő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.07.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1022619
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Gyógyszeripari szektorban tevékenykedő partnerünk, szoftver fejlesztési csapatába keresünk .NET FEJLESZTŐ kollégát mielőbbi kezdéssel.

Feladatok
- Felhőalapú szoftver fejlesztése C# nyelven (WPF)
- Ügyviteli szoftver fejlesztése, új funkciókkal bővítése
- Felhasználói interfész, üzleti logika valamint adatelérési réteg fejlesztése
- Hibajavítás, tesztelés (részvétel az automatizált tesztek tervezésében)
- Dokumentációk elkészítése

Követelmények
Elvárások
- Microsoft Visual Studio és C# alapos ismerete (min. 4 év tapasztalat)
- WPF, WCF és EF fejlesztési tapasztalat (min. 2 év)
- MS SQL Server és SQL nyelv alapos ismerete, adatbázis tervezési gyakorlat
- Határidők betartása
- Teherbírás, önállóság, minőség iránti elkötelezettség
- Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, fejlett rendszerszemlélet
- Angol közép szintű szövegértés, szakmai anyagok megértése

Előnyt jelent
- Rx (Reactive Extensions) ismerete
- Ügyviteli rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
- Egészségügy vagy gyógyszerészet területén szerzett tapasztalat
- Többrétegű szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
- Agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat (pl.: Scrum)
- Verziókezelő (pl.: Subversion, GIT) és projekt menedzsment eszközök rutinszerű használata
- T-SQL fejlesztői gyakorlat
- Objektum orientált ismeret és UML modellezési képesség
- Tesztelési módszerek (unit test, automated GUI test) ismerete, használata
- Cloud technológiák (pl.: Azure) ismerete

- Versenyképes fizetés
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Nagyvállalati ügyfelek

Kategória
IT / Informatika
Régió