www.cvonline.hu
.NET fejlesztő (Referenciaszám: PJ3388)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.17.
Jelentkezési határidő: 2015.04.02.
Hirdetés azonosító: 919232
lejárt

Budapesti székhelyű informatikai partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

.NET fejlesztő

Feladatok:
- Járműipari szoftver webes alapú fejlesztése szerver- és kliens oldalon, valamint annak mobil eszközökre történő implementálása
(A szoftver a jármű vezetőjének a mozgásban lévő jármű adatait elemezve információt ad a fogyasztás optimalizálásának céljából.)
- Csapatban történő munkavégzés
- A projekthez kapcsolódó dokumentációk elkészítése

Elvárások:
- Minimum 3 év C#.NET fejlesztésben szerzett tapasztalat
- ASAP.NET MVC ismerete (preferáltan 4.0-ás verzió)

- Entity framework ismerete (megbízónk az EF 6-os verziót használja)
- Frontend web fejlesztésben szerzett tapasztalat (HTML, CSS, JavaScript, jQuery)
- Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás

Előny:
- Kendo UI ismerete
- T-SQL ismerete

Amit a megbízó kínál:
- Lehetőség a legújabb technológiák használatára egy érdekes projektben
- Lendületes, összetartó csapat
- Professzionális munkakörnyezet
- Szakmai fejlődés lehetősége a cég mentoring rendszere és képzések által

Kérem, küldje el részletes önéletrajzát Miklós Nóra részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
IT / Informatika
Régió