www.cvonline.hu

.NET fejlesztő (mid-level és junior)

  • A hirdetés 499 napja lejárt

B30mldnf

Szoftverfejlesztő partnercégünkhöz keresünk junior és tapasztalt .NET fejlesztő kollégákat,

Feladatok:

  • Webes és vastagkliens alapú alkalmazásfejlesztési feladatokban való részvétel.

Tapasztalat:

Elvárás:

  • Alapos C# ismeret (.NET 3.5-4.5), erős OOP szemlélet
  • ASP.NET, IIS, MSSQL ismeretek
  • Visual Studio 2010, 2012 fejlesztő eszközök ismerete
  • Legalább 1 év, .NET fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkában történő hatékony részvétel
  • Szakmai angol nyelvismeret írás, olvasás, szövegértés szintjén

Előny:

  • Többrétegű architektúrák, fejlesztési minták ismerete
    MVC, WCF, WPF, MVVM ismeret és tapasztalat
  • BI tapasztalat (SSAS, SSRS)
  • SharePoint ismeret
  • MCP minősítés
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség

Szakmai önéletrajzát az alábbió e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol