www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1097356

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Szoftverfejlesztéssel foglalkozó ügyfelünk részére keresünk új munkatársakat a következő pozícióba. Várjuk a téma iránt elkötelezett, nyitott és motivált kollégák jelentkezését.

.NET FEJLESZTŐ - MVC (KF16-76)

Feladatok:
  • Alkalmazások tervezése, erőforrásbecslés a projektcsapatokkal történő együttműködés során
  • Szerver- és/vagy kliens oldali fejlesztés
  • Új technológiák kutatása
  • Unit tesztek írása
  • Bug fixing
  • Fejlesztői dokumentáció készítése

Követelmények:
  • ASP.NET MVC, ASP.NET WebAPI, Entity Framework
  • HTML5, CSS3, Bootstrap, jQuery, AngularJS, REST API
  • Legalább 3 év szoftverfejlesztési gyakorlat
  • Angol nyelvtudás szóban is

 Amit kínálunk:
  • Mentoring rendszer
  • Támogatott Microsoft vizsgák
  • Erős QA támogatás
  • Stabil munkahely, hosszú távú lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Angol és német nyelvi képzés
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Kávé, fagyi, játékszoba
  • Bringabarát munkahely
  • Innovatív légkör

Munkavégzés helye: Budapest
Kezdés: Azonnal
Munkavégzés típusa: alkalmazotti, teljes idős

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja fényképes angol és magyar Word formátumú önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió