www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1096122

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Szoftverfejlesztéssel foglalkozó ügyfelünk részére keresünk új munkatársakat a következő pozícióba. Várjuk a téma iránt elkötelezett, nyitott és motivált kollégák jelentkezését.

.NET FEJLESZTŐ (KF16-74)

Feladatok:
  • Alkalmazások tervezése, erőforrásbecslés a projektcsapatokkal történő együttműködés során
  • Szerver- és/vagy kliens oldali fejlesztés
  • Új technológiák kutatása
  • Unit tesztek írása
  • Bug fixing
  • Fejlesztői dokumentáció készítése

Követelmények:
  • IT területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év szoftverfejlesztési gyakorlat
  •  .NET 4.0/4.5, WCF tapasztalat
  • MS SQL Server 2012/2014/16 ismerete
Előny:
  • Szoftverfejlesztési életciklust átfogó ismeretek
  • ASP.NET MVC, CSS ismeret
  • Angol nyelvtudás
 Amit kínálunk:
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák
  • Piacon megjelenő legújabb technológiák megismerése
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés kiemelt támogatása
  • Stabilitás
Munkavégzés helye: Budapest
Kezdés: Azonnal
Munkavégzés típusa: alkalmazotti, teljes idős

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja fényképes angol és magyar Word formátumú önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió