www.cvonline.hu

.NET fejlesztő (junior-senior)

  • A hirdetés 143 napja lejárt

Feladatok

  • Webes és vastagkliens alapú alkalmazásfejlesztési feladatokban való részvétel.

Elvárások

  • Alapos C# ismeret (.NET 3.5-4.5), erős OOP szemlélet

  • ASP.NET, IIS, MSSQL ismeretek

  • Visual Studio 2010, 2012 fejlesztő eszközök ismerete

  • Junior pozícióhoz legalább 1 év, senior ppozícióhoz legalább 5 év .NET alkalmazásfejlesztésben szerzett tapasztalat

  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkában történő hatékony részvétel

  • Szakmai angol nyelvismeret írás, olvasás, szövegértés szintjén

Előny

  • Többrétegű architektúrák, fejlesztési minták ismerete

  • MVC, WCF, WPF, MVVM ismeret és tapasztalat

  • Entity Framework (Code First) tapasztalat

  • jQuery, angular.js tapasztalat

  • BI tapasztalat (SSAS, SSRS)

  • SharePoint ismeret

  • MCP minősítés

  • Kiemelkedő problémamegoldó készség

Egyéb információ

  • Kezdés: Azonnal

  • Fizetés: versenyképes

  • Teljes munkaidős alkalmazott álláslehetőség

  • Fiatal, dinamikus csapat

  • Jó hangulatú munkahely, közvetlen légkör

  • Rugalmasan alakítható időbeosztás

  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munka

  • Piacon megjelenő legújabb technológiák megismerése

  • Versenyképes jövedelem

  • Szakmai fejlődés támogatása

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika