www.cvonline.hu

.NET FEJLESZTŐ - Junior pályázók jelentkezését is várjuk!

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 876990
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Részvétel változatos hazai és nemzetközi projektekben, K+F projektekben

Feladatkör, felelősségek:    • Részvétel változatos hazai és nemzetközi projektekben, K+F projektekben

• Projekt munka C# nyelvvel és Visual Studio .Net környezetben.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárások:

• .Net fejlesztési tapasztalat

• NET Framework osztályok és logika ismerete

• Projekt/munka tapasztalat C# nyelvvel és a Visual Studio .Net környezetben

• ASP.NET MVC tapasztalat és/vagy WPF 3-4 rétegű, objektum orientált alkalmazások fejlesztési gyakorlata

• Microsoft SQL szerver és SQL nyelv ismerete

• Webes technológiák, Web Services és XML ismerete

• Nemzetközi szakmai kommunikáció ellátásához, önálló információszerzéshez megfelelő angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

• Android alapú fejlesztésekben szerzett tapasztalat.

• BizTalk Server tapasztalat SharePoint Server 2007-2010-2013 programozási, bevezetési tapasztalat

• MVC 3.0/4.0 ismerete

• Mélyebb SQL tudás

• Fejlesztési folyamat ismerete

• Tesztelési tapasztalat

• Gyakorlat ügyféllel, felhasználókkal való közvetlen kommunikációban

Nyelvtudás:    Középfokú angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő szoftverfejlesztő cég.

Amit megbízónk kínál:

• Lehetőség a legújabb technológiák használatára, sokszínű feladatok, változatos projektek

• Részvétel hazai és nemzetközi projektekben, K+F projektekben

• Családias, közvetlen munkahelyi hangulat

• Folyamatos tanulási lehetőség: szakkönyvek, tanfolyamok és belső képzések

• Rugalmas, ötletekre nyitott, fiatal vezetőség

• Jó csapat, akikre a szakmai kérdéseken túl is lehet építeni

• Vonzó fizetés, kafetéria rendszer, céges telefon, egyéb juttatások

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.