www.cvonline.hu

.NET fejlesztő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.16.
Hirdetés azonosító: 1063853
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ezúttal egy informatikai területen tevékenykedő partnercégünkhöz keresünk .net fejlesztő munkatársakat!

Feladatok:

  • Webes, ASP.NET alkalmazások fejlesztése a cég partnerei számára, részvétel a kapcsolódó support tevékenységekben
  • Hibaanalízis és megoldási alternatívák kidolgozása
  • Esetenként üzleti követelmény specifikáció elemzése és az alkalmazás technikai tervezése, specifikálása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő szakirányú egyetemi vagy főiskolai tanulmányok aktív vagy passzív nappali tagozaton
  • Minimum heti 20-30 óra vállalása hétköznapokon
  • Alkalmazástámogatás és support tapasztalatok
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • A következő programok közül minél több alapfokú (C#, VB.NET, VBA, MS SQL, ASP.NET, .NET, NET 4.0 keretrendszer, HTML, Javascript, jQuery, CSS kód, MS Visual Studio 2010/2008)

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Hosszútávú lehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Karrierépítési lehetőség a cégnél

Jelentkezni regisztráció után a Link megjelenítése honlapján lehet önéletrajz feltöltésével, vagy a E-mail cím megjelenítése címen.