www.cvonline.hu
.Net fejlesztő gyakornok (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 842844
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • ITSH számára készülő webalkalmazás fejlesztési projektben való részvétel. A projektek Agilis/SCRUM metodológia szerint zajlanak
  • Fejlesztési feladatok elvégzése
  • Specifikációban való részvétel
  • Lefejlesztett komponensek tesztelése
  • Minimális dokumentáció készítése

Elvárások

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony - legalább 2016 januárig
  • Heti min. 24 óra munkavállalás hétköznapokon
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • C# ismeretek
  • Webes technológiák ismerete: ASP .Net MVC, Javascript, JQuery, Bootstrap
  • Adatbázis ismeretek: MS SQL
  • Egyéb ismeretek: CSS, HTML5, Entity Framework
  • Csapatmunka, proaktivitás
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Gyors tanulási képesség

Előnyt jelent

  • Szakmai munkatapasztalat
  • Fejlesztési projektben való részvétel akár egyetemi szinten is
  • Grafikai és design ismeretek
  • Angular js ismeret

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80654

PROFIL