www.cvonline.hu
.Net Fejlesztő (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 1072628
lejárt
FELADAT
  • Adattárház migrációs projekt keretében fejlesztői feladatok ellátása
  • Adattárházhoz kapcsolódó komponensek fejlesztése
  • SQL scriptek írása
PROFIL
  • Internet Information Services (IIS) technológiával kapcsolatos tapasztalat
  • Programnyelvek ismerete: .NET (C#, VB.NET, ASP.NET), VBA és PHP
  • SQL nyelv ismerete
  • Konfiguráció management: SVN ismeret
  • Windows 7 és Windows Server ismeret
  • Kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban

Kategória
IT / Informatika
Régió