www.cvonline.hu
.NET fejlesztő - Budapest (Referenciaszám: PJ2283)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.03.20.
Jelentkezési határidő: 2014.10.19.
Hirdetés azonosító: 512693
lejárt

Budapesti, neves ügyfélkörrel rendelkező informatikai fejlesztő cég számára keresünk .NET fejlesztő munkatársakat az alábbi feltételekkel:

.NET fejlesztő - Budapest

Feladatok:
- Webes technológiákra épülő alkalmazások fejlesztése
- A szoftverkódok dokumentálása, tesztelése
- Együttműködés a cég más területeivel

Elvárások:
Megbízónk szaktudás függvényében különböző szintű .NET fejlesztői pozíciókba keres munkatársakat, amelyekhez az alapvető elvárások a következőek:
- Legalább 1 éves .NET 3.5 vagy újabb környezetben szerzett releváns fejlesztői tapasztalat
- ASP.Net, MVC 3 vagy újabb, WCF, MS SQL és Linq ismerete
- XML, Ajax technológiák ismerete

- Legalább középfokú végezettség, felsőfokú (szakirányú) végzettség előny
- Középfokú, a fejlesztői munkához szükséges angol nyelvtudás (írásban és olvasásban)

- Csapatszellem, jó problémamegoldó képesség
- Pontos, precíz munkavégzés
- Vállalati folyamatok ismerete

Előny:
- JQuery ismeret
- SharePoint Server 2007 vagy 2010 környezetben szerzett fejlesztői tapasztalat
- SilverLight 4 vagy 5 ismerete
- MS InfoPath ismerete
- SharePoint Server 2007 vagy 2010 bevezetésében, konfigurálásában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- Új MS Office dokumentumok (pl. .docx) programozásában szerzett tapasztalat
- TFS, TeamCity ismeret
- Tapasztalat valamely ORM rendszer használatában
- Microsoft vizsgák megléte

Amit megbízónk kínál:
- Családias, mégis nagyvállalati hátteret biztosító munkakörnyezet
- Dinamikus csapat
- Hosszú távú munkalehetőség
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Piacképes fizetés

Kérjük, részletes magyar és angol nyelvű önéletrajzát valamint motivációs levelét a NETTÓ BÉRIGÉNY megjelölésével együtt csatolva küldje el Bodonyi Loránd kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

A fenti hirdetéssel kapcsolatban további információért a +36 (20) 36 525 3213-os telefonszámon érdeklődhet Bodonyi Lorándnál.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat informatikusok számára:
Link megjelenítése

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb IT kereséseinkről:Link megjelenítése

Kategória
IT / Informatika
Régió