www.cvonline.hu
.NET fejlesztő - Budapest (Referenciaszám: PJ1442)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2011.12.13.
Jelentkezési határidő: 2012.08.09.
Hirdetés azonosító: 352025
lejárt

Budapesti székhelyű, magyar tulajdonú szoftverfejlesztő partnercégünk megbízásából keresünk tapasztalattal rendelkező .NET fejlesztő munkatársakat az alábbi feltételekkel:

.NET fejlesztő - Budapest

Feladatok:
- .NET technológiákra épülő webes alapú alkalmazások fejlesztése Microsoft platformon amerikai ügyfél számára
- A szoftverkódok dokumentálása, tesztelése
- Együttműködés a cég más területeivel

Elvárások:
- Legalább 3-4 éves Microsoft .NET környezetben szerzett releváns fejlesztői tapasztalat
- Felsőfokú végzettség (matematikus, informatikus, villamosmérnök) vagy azt kiváltó tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás
- Csapatszellem, kreativitás, önálló problémamegoldó készség.
- Hajlandóság adott esetben rövidebbidőszakokra az USA-ba kiutazni.

Technológiai elvárások:
- .NET, C#, BCL kimagasló ismerete
- ASP.NET, CSS
- ASP.NET MVC
- Nagyon komoly JavaScript, jQuery szakértelem
- IIS
- WCF
- Visual Studio alapos ismerete

Előny:
- Multimédia tartalomszolgáltatásban szerzett tapasztalat
- Silverlight ismeret
- Video streaming technológiák ismerete
- Multimédia tartalomszolgáltatási szektorba szerzett tapasztalat
- Nagy leterheltségű konkurens felhasználószámú webes alkalmazás fejlesztésében szerzett tapasztalat
- Microsoft vizsgák megléte

Amit partnercégünk kínál:
- Határozatlan idejű, hosszútávú együttműködés
- Dinamikus, fiatalos csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, részletes magyar és angol nyelvű önéletrajzát valamint motivációs levelét csatolva küldje el Raffai Gábor kapcsolattartó
részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a
gabor.raffai@pannonjob.hu címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Pályázatával kapcsolatban a 0620326 1996-os telefonszámon érdeklődhet Raffai Gábor kapcsolattartónál.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.