www.cvonline.hu
.Net fejlesztő - Budapest (Reference number: PJ2627)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.01.23.
Hirdetés azonosító: 723514
lejárt

Budapesti székhelyű informatikai partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

.Net fejlesztő - Budapest

Feladatok:
-Meglévő komplex hirdetéskezelő szoftver megismerése.

- A rendszer kisebb-nagyobb változtatási igényeknek megfelelő továbbfejlesztése

Elvárások:

- Legalább 3 éves C# .NET fejlesztői tapasztalat
- ASP.NET 3.5 ismerete
- HTML/CSS/JavaScript tudás

ÉS/ VAGY:

- Legalább 3 éves MSSQL tapasztalat
- Jártasság MSSQL 2005 T-SQL tárolt eljárások írásában
- MSSQL 2005 Reporting services ismeret
- .NET fejlesztési tapasztalat

Előny:
- SVN gyakorlat

Amit partnercégünk kínál:
- Határozott idejű együttműködés
- Dinamikus, fiatalos csapat, nemzetközi projektben való részvétel
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes kompenzációs csomag

Kérem, hogy részletes magyar nyelvű önéletrajzát az email tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Vörös Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
IT / Informatika
Régió