www.cvonline.hu

.NET fejlesztési vezető és architekt

  • Frissítve 141 napja

Feladatok

  • Fejlesztési projektcsapat (3-5 fő) irányítása

  • Architektúra kialakítása, ütemtervek, fejlesztési tervek készítése,

  • Fejlesztők szakmai irányítása

  • Külföldi partnerekkel való kapcsolattartás

  • Projekt határidők betartása/betartatása

Elvárások

  • Microsoft technológiák alapos ismerete (.NET és SQL)

  • Architekt-ként vagy fejlesztési vezetőként szerzett tapasztalat

  • Webes technológiák ismerete (ASP.NET, MVC, JQuery stb)

  • Kitűnő szervező és tárgyalási készség

  • Probléma-megoldó gondolkodásmód

Előny

  • Tapasztalat mobil alkalmazások fejlesztésében (SQL Server CE és .NET compact framework)

  • Agile módszertan ismerete

Egyéb információ

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információ:

  • Kiemelkedő fizetés, versenyképes juttatások

  • Kezdés: akár azonnal

  • Részvétel nemzetközi projektekben

Kategória IT / Informatika
Régió Budapest