www.cvonline.hu

.NET fejlesztési csoportvezető

  • A hirdetés 1099 napja lejárt
.NET fejlesztési csoportvezetőt keresünk ügyfelünk számára.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

A pozícióról:

Partnerünk egy nemzetközi ügyfélkapcsolattal rendelkező szoftverfejlesztő vállalat. Fejlesztési csapat vezetésére keresünk Team Leadert.

Feladatok:

  • 6-8 fős fejlesztői csapat szakmai irányítása
  • Külföldi megbízókkal való kapcsolattartás
  • Projekttervek elkészítése
  • .NET alkalmazások valamint adatbázisok tervezése, fejlesztése, illetve a hibajavítás szakmai támogatása
  • Architektúra kialakítási, kódolási, tesztelési és validálási fázis irányítása
  • Projekt határidők betartása/betartatása

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Több éves .NET fejlesztési tapasztalat
  • ASP.NET ismerete
  • Microsoft üzleti intelligencia és adattárház tervezési, bevezetési tapasztalat
  • Relációs adatbázis kezelés
  • Visual Studio .NET használata
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban is

Előny:

  • Korábbi csapatvezetési tapasztalat
  • Microsoft minősítés
  • MS SQL (T-SQL és eszközök) ismerete
  • VB.NET fejlesztési tapasztalat
  • Windows platform ismerete
  • Sharepoint ismeret
Egyéb információ:
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Ügyfelünk nyitott az alkalmazotti munkaviszonyra illetve a vállalkozói jogviszonyra is
  • Nemzetközi projektek
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Folyamatos továbbképzés, modern technológiák használata

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: (e-mail: )

Pozíció azonosító: B03.NETtl

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika