www.cvonline.hu

.NET fejlesztési csapatvezető

  • A hirdetés 671 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója egyedi üzleti alkalmazásokat fejlesztő megbízója részére

.NET FEJLESZTÉSI CSAPATVEZETŐ

munkatársat keres.

Feladatok:
• 6-8 fős fejlesztői csapat szakmai vezetése.
• Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás.
• Adatbázistervezés, fejlesztés, technikai alkalmazástámogatás szakmai segítése.
• Kapcsolattartás magyar és külföldi partnerekkel.

Elvárások:
• Csapatvezetési tapasztalat
• .NET fejlesztési tapasztalat
• Webes technológiák (ASP.NET MVC, JQuery, Ajax) átfogó ismerete
• Objektum-orientált ismeretek
• Strukturált gondolkodásmód
• Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Előny:
• Windows platform beható ismerete
• MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldások ismerete
• Felhasználói és fejlesztő tapasztalat SharePointtal
• WPF, WCF tapasztalat
• Microsoft minősítések

Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a E-mail cím megjelenítése címre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol