www.cvonline.hu

.NET Fejlesztési csapatvezető - INTS/14/29

  • A hirdetés 18 napja lejárt

.NET Fejlesztési csapatvezető

Ref.: INTS/14/29

Egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk csapatába keresünk .NET Fejlesztési csapatvezetőt

A feladataid:

  • Fejlesztői csapat (6-8 fő) szakmai vezetése
  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és és technikai alkalmazástámogatás
  • Adatbázistervezés, fejlesztés, technikai alkalmazástámogatás szakmai segítése
  • Kapcsolattartás az ügyféllel (magyar és külföldi partnerek)

Az elvárások:

  • Rendelkezz csapatvezetési tapasztalattal és szeress emberekkel dolgozni
  • Rendelkezz több éves .NET fejlesztési tapasztalattal
  • Rendelkezz átfogó ismeretekkel a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)
  • Objektum-orientált ismereteid egészüljenek ki strukturált gondolkodásmóddal
  • Legyen meg a munkád elvégzéséhez szükséges angoltudásod (szóban és írásban)
  • Szeress problémákat megoldani és szakmai szinten kommunikálni

Ami előnynek számít:

  • Beható ismeretekkel rendelkezel a Windows platform területén
  • Gyakorlati és elméleti ismereteid vannak MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal
  • Felhasználói és fejlesztői tapasztalatod van SharePointtal
  • Rendelkezz WPF és WCF tapasztalattal
  • Rendelkezz Microsoft minősítésekkel

Amit partnerünk kínál:

  • Változatos projektek
  • Friss technológiák
  • Szakmai kihívások
  • Hatékony fejlődés – vezető fejlesztők és tapasztaltabb kollégák folyamatos mentorálása
  • MCPD vizsgák – ingyenes lehetőség Microsoft képzéseken és vizsgákon való részvételre
  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények, csapatépítők
  • Rekreáció – pihenősarok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmedet, kérjük, küldd el önéletrajzodat az alábbi e-mail címre!

Az INT-Solution Kft. munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol