www.cvonline.hu

.NET fejlesztési csapatvezető (INTS/11/21)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Debreceni partnercégünk részére keresünk .NET fejlesztési csapatvezető  munkatársat.

Feladatok:

 • Fejlesztői csapat (6-8 fő) szakmai vezetése

• Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és  technikai alkalmazástámogatás

• Adatbázistervezés, fejlesztés, technikai alkalmazástámogatás szakmai segítése

• Kapcsolattartás az ügyféllel (magyar és külföldi partnerek)

Elvárások:

 • Csoportvezetési tapasztalat

• Több éves .NET fejlesztési tapasztalat

• Átfogó ismeretek a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)

• Legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Előnyt jelent:

 • Ismeretek Windows platform területén

• Gyakorlati és elméleti ismeretek MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal

• Felhasználói és fejlesztői tapasztalat SharePointtal

• WPF és WCF tapasztalat

• Microsoft minősítésekkel való rendelkezés

Amit kínálunk:

 • Változatos projektek

• Friss technológiák

• Szakmai kihívások

• Hatékony fejlődés

• MCPD vizsgák (ingyenes Microsoft képzések)

• Céges rendezvények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el angol és magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Hajdú-Bihar