www.cvonline.hu
.NET fejlesztési csapatvezető (Debrecen)(INTS/11/84)

Debreceni partnercégünk részére keresünk

.NET fejlesztési csapatvezető

munkatársat.

Feladatok:

  • Fejlesztői csapat (6-8 fő) szakmai vezetése
  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és  technikai alkalmazástámogatás
  • Adatbázistervezés, fejlesztés, technikai alkalmazástámogatás szakmai segítése
  • Kapcsolattartás az ügyféllel (magyar és külföldi partnerek)

Elvárások:

  • Csoportvezetési tapasztalat
  • Több éves .NET fejlesztési tapasztalat
  • Átfogó ismeretek a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, jQuery, Ajax)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Előnyt jelent:

  • Ismeretek Windows platform területén
  • Gyakorlati és elméleti ismeretek MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal
  • Felhasználói és fejlesztői tapasztalat SharePointtal
  • WPF és WCF tapasztalat
  • Microsoft minősítésekkel való rendelkezés

Amit kínálunk:

  • Változatos projektek
  • Friss technológiák
  • Szakmai kihívások
  • Hatékony fejlődés
  • MCPD vizsgák (ingyenes Microsoft képzések)
  • Céges rendezvények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el angol és magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória IT / Informatika, Adatbázis elemző, Adatbiztonsági szakértő, It-vezeto, Programozó, Szoftvermérnök
Régió Hajdú-Bihar
Debrecen
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű