www.cvonline.hu

.NET expert

  • A hirdetés 172 napja lejárt

.NET expert

B23sdnf

Partnercégünk, mely jelenleg az IT szakemberek körében az egyik legnépszerűbb munkahely, .NET expert kollégát keres csapatába.

Feladatok:

  • Üzleti alkalmazások, IT menedzsment took-ok fejlesztése, tesztelése, ügyfél igényeknek megfelelő módosítása, .NET környezetben
  • Kód review-k elvégzése
  • Részvétel az automatizált tesztelési folyamat kialakításában
  • Dokumentációk elkészítése
  • Junior fejlesztők szakmai támogatása, mentorálása
  • Szoros együttműködés a tesztelő csapattal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség informatikai/műszaki területen
  • Legalább 3-4 év .NET fejlesztési tapasztalat
  • .NET 4.5, ASP.NET, C# alapos ismerete
  • Microsoft Visual Studio 2012 ismerete
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Csapatmunka
  • Kreativitás, egyedi ötletek

Előny:

  • Agilis módszertanok ismerete
  • Verziókövető és tracking rendszerek ismerete (Perforce, Subversion, JIRA)
  • NoSQL (Cassandra) ismerete

Egyéb információ:

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag
  • Belvárosi iroda, kerékpárosbarát munkahely
  • Fiatalos, modern, kreativitásra ösztönző környezet
  • Világszinten népszerű alkalmazások fejlesztésében való részvétel
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tanfolyamokon, tréningeken való részvétel

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő