www.cvonline.hu

NET diszpécser

  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Helység
Budapest
Terület
Ingatlanüzemeltetés
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • A Társaság diszpécseri szolgálatához érkező fogadása, rögzítése a HelpDesk rendszerben. Közműszolgáltatás hiányához kapcsolódó bejelentések esetén egyeztetés az illetékes közműszolgáltatóval.
  • Vezetői riportok, hibajelentésekhez kapcsolódó statisztikák, elemzések összeállítása; adatszolgáltatások teljesítése.
  • Műszaki állapotfelmérések végzése, illetve a műszaki felmérők által beküldött műszaki állapotfelmérések elektronikus anyagainak ellenőrzése, tárhelyre történő feltöltése, dokumentálása.
  • A NET projekt kapcsán HelpDesk, Karbantartás, DB üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok ellátása, kapcsolattartás a licenc tulajdonos fejlesztő társasággal.
  • Közreműködés a NET informatikai feladatainak ellátásában.
  • Havi teljesítésigazolások összeállításában való közreműködés, ellenőrzés, számlamelléklet elkészítése.
  • A Nemzeti Eszközkezelő Zrt. 2011. évi CLXX. törvényben meghatározott ingatlanüzemeltetési feladatainak ellátása a 128/2012. (VI. 26.) Korm. rendelet alapján (NET-projekt).

A munkakör betöltésének feltételei

  • középiskolai érettségi (műszaki, informatikai terület)
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • 1 év szakterületen szerzett gyakorlat

2017.07.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Mórocz Andrea 1/511-5922 / 01/59-22

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő