www.cvonline.hu
.NET Developer
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.12.07.
Jelentkezési határidő: 2017.12.14.
Hirdetés azonosító: 1233385
lejárt

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT fejlesztéssel - és tanácsadással foglalkozó partercégünk részére.

Feladatok:

  • Fejlesztő csapatokban való projekt alapú munkavégzés
  • Nemzetközi ügyfélkör kiszolgálása
  • Egyedi és dobozos termékfejlesztés
  • Dokumentáció készítése

Elvárások:

  • Junior szint esetén - már 1-2 év .NET fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Senior szinten több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Az alábbi keretrendszerek ismerete: Entity Framework, nHibernate

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési - és tréning lehetőség
  • Változatos projekteben való részvételi lehetőség
  • Külföldi kiküldetéseken való részvételi lehetőség
  • Támogató, fiatalos, energikus csapat
  • Nemzetközi, modern munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.