www.cvonline.hu

Senior .NET developer

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.25.
Jelentkezési határidő: 2017.06.05.
Hirdetés azonosító: 1098439

Nagy múltú, magyarországi rendszerintegrációval és infrastruktúra-kialakítással foglalkozó partnerünk keres senior ASP.NET tapasztalattal rendelkező szakembert!

Feladatok:

- Teljes körű fejlesztési folyamatok lebonyolítása ASP.NET keretrendszerben
- Webes technológiákra épülő alkalmazások fejlesztése
- A szoftverkódok dokumentálása, tesztelése
- Belső és külső domainek megismerése
- Együttműködés a cég más területeivel
- Teljes, vagy projektben részt vevő fejlesztői csapat szakmai vezetése

Elvárások:

- Legalább 3-4 éves releváns fejlesztői tapasztalat ASP.NET MVC 3 vagy újabb környezetben
- MS SQL, Entity Framework és Linq ismerete
- JQuery-ben szerzett tapasztalat
- XML, Ajax technológiák ismerete
- WCF service és Web service technológiák használatában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

- MS InfoPath ismerete
- Új MS Office dokumentumok (pl. .docx) programozásában szerzett tapasztalat
- TFS, TeamCity ismeret
- Tapasztalat valamely egyéb ORM rendszer használatában
- Microsoft vizsgák megléte
- Felsőfokú (szakirányú) végzettség

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a