www.cvonline.hu
.Net Developer (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 891157
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Rendszeres 8 órás napi rugalmas munkavégzés, modern környezetben .
  • Együttműködés a kollégákkal a világ minden tájáról .
  • Belső jegyek routing rendszerének komplex vállalati infrastruktúrában való fejlesztése
  • Internet és intranet weboldal, illetve a web - dashboard fejlesztése az IT -Services Hungary és a ügyfelei részére

Elvárások

  • Érettségi
  • Programozási ismeretek (minimum 2 év)
  • C #
  • .Net Framework 3.5 (vagy újabb)
  • ASP .NET MVC
  • HTML / CSS
  • Javascript és jQuery alapvető ismerete
  • Alapfokú Microsoft SQL Server ismeret : DML , stored eljárások, felhasználó által definiált függvények
  • Középfokú angol nyelvismeret, német előnyt jelent
  • Microsoft Visual Studio 2012 Preferáltan: Windows Communication Foundation ( WCF )
  • Haladó SQL Server ismeretek ( Indices, Execution plans, Query optimization)
  • SQL Server Reporting Services
  • Tapasztalat agilis szoftverfejlesztésben
  • HMTL 5
  • jQuery UI
  • Team Foundation Server 2012 használatának ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált probléma-megoldási készség
  • Komplex vállalati infrastruktúrák megértése

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82370

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen