www.cvonline.hu

.Net C# fejlesztő

  • A hirdetés 1058 napja lejárt

WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Informatikai Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok

  • A cégcsoport belső integrált vállalatirányítási rendszerének (IRS) fejlesztésében való aktív részvétel;
  • Fejlesztési dokumentáció készítése;
  • Kapcsolódó rendszerek együttműködésének megvalósítása;
  • Lekérdezések, riportok készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú (főiskolai/egyetemi) informatikai vagy műszaki vagy logisztikai végzettség;
  • Microsoft Visual Studio 2008, 2010, 2012, 2013 valamelyik verziójának és C# programozási nyelv alapos ismerete és ezekben szerzett tapasztalat;
  • Microsoft.Net Framework 3.5, 4.0, 4.5 valamelyik verzió ismerete és tapasztalat, különösen WPF, WCF és EF;
  • Microsoft SQL Server 2008, 2008R2, 2012, 2012R2 valamelyik verziójának alapos ismerete és tapasztalat.

Előnyt jelent

  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Delphi környezet és Oracle ismerete;
  • Web-es technológiák ismerete: ASP.NET MVC, jQuery, Orchard CMS, Modernizr, Bootstrap, Responsive design, stb.;
  • Microsoft Team Foundation Server vagy SharePoint ismerete;
  • MSSQL SSAS, SSRS, SSIS ismerete;
  • Microsoft Azure ismerete;
  • Automatizált tesztek és tesztelhető kód írása;
  • Net Design patterns & practices ismerete;
  • Code Review ismerete;
  • Agilis projekt menedzsment módszertan ismerete.

Szükséges kompetenciák

  • Jó kommunikációs készség;
  • Proaktivitás;
  • Problémamegoldó, problémafeltáró képesség;
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség;
  • Can do attitűd;
  • Precizitás, pontosság;
  • Önálló munkavégzés.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő