www.cvonline.hu

.NET / C# fejlesztő

25 éve stabil, folyamatosan növekvő hátérrel, AAA Bisnode minősítéssel rendelkező cég keres

munkatársat II. kerületi irodájába.

Elvárások:

  • .NET C# és MS SQL területeken szerzett legalább 2 éves gyakorlat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Képesség önálló- és csapatban való munkavégzésre
  • Strukturált és rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Szakmai dokumentációs szintű angol nyelvismeret

Feladatok:

  • A fenti területeken fejlesztési feladatok önálló megoldása
  • .NET alapú alkalmazások fejlesztése
  • Szerver és kliens oldali fejlesztés
  • Adatbázisok kezelése és optimalizálása
  • Új projektekben való részvétel és meglévő keretrendszerrel már futó projektekben való részvétel
  • Webservice-ek készítése SOAP

Előny:

  • WPF, WCF, UWP gyakorlat vagy ismeret

Amit mi biztosítunk:

  • folyamatos szakmai kihívás
  • vidám, fiatal csapat
  • hosszú távú stabil munkalehetőség
  • fix bérezés
Munkavégzés helye Budapest, II. kerület
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest